Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

beykoz mıknatıs

Hakkımızda

Türkiye’nin manyetik sistemler üzerine ihtiyaçlarının milli imkanlarla karşılanması için kurulan Magneteksan Makine ARGE bir Sanayi Ticaret Limited Şirketidir. İstanbul’da tek şube olarak hizmete başlayan firmamız Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Üretimini yaptığımız manyetik sistemlerde müşteri odaklı çalışma prensibine sahibiz. Müşteriler ile ortak dili konuşup, söz verdikleri zamanda istedikleri ürün veya hizmeti gerçekleştirip teslim ediyoruz. Manyetik taşıma ve manyetik seperatör ürünlerinde yıllardır yaptığımız çalışmalar ışığında sizlere garantili ürünler sunuyoruz. İmalatını yaptığımız paslanmaz ve tüm ürünlerimizde Gauss raporu veriyoruz.

1 mm küçük neodyum mıknatıslardan 1 metre çap elektromıknatıslara kadar her ebatta ve güçte manyetik taşıma sistemleri ve mıknatısları üretebiliyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi sunan firmamız, kurumsal firmaların Manyetik Ayrıştırma Çözümlerine ortak olmaktayız. Gıda, maden, sağlık sektörleri başta olmak üzere birçok farklı sektöre destek veren firmamız bu yoldaki hedeflerini yurtdışına taşımaktadır.

Yeni Ürünler

Şerit mıknatıs veya etiketlik mıknatısı firmanıza özel ebatlarda kesilir. Toptan esnek mıknatısı kestirmek için bizimle iletişime geçiniz.
Taşlama tezgahlarında sıvı metal ayırıcı görevi gören mıknatıs kendi imalatımız olup paslanmazdır. Manyetik sıvı seperatörler için arayınız.
Sıvı seperatör ürünümüz soğutma sıvısı, bor yağı vb. sıvılar içinden talaşları ayırır. Özel redüktörlü motoru ile paslanmaz yapıya sahiptir.

Son Yazılar

zeytinburnu mıknatıs

Zeytinburnu Mıknatıs

İstanbul Zeytinburnu Mıknatıs İmalatı Magneteksan Makine ARGE olarak İstanbul Zeytinburnu Mıknatıs

Magneteksan logo

Misyonumuz​

Yurtiçinde her ilde ve her noktada ihtiyaç duyulan mıknatıs, neodyum mıknatıs, elektromıknatıs ve manyetik ayırıcı gibi ürünleri yerli imkanlarla üreterek her sektörün çözüm ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyoruz. 

İstanbul’da bulunan şubemizi daha yeni bir ortama taşımak ve farklı şubeler açarak ülkemizin her noktasına daha hızlı ulaşmayı hedefliyoruz. Üretim ağımızı genişletirken kaliteden ödün vermeden, zamanında iş teslimine riayet ederek müşteri memnuniyetini her zaman yukarda tutmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Yerli imkanlarla üretimini yaptığımız; manyetik seperatör, manyetik kaldıraç, elektromıknatıs, pot mıknatıs ve daha birçok ürünü yurtdışında da tanıtmayı ve satışını yapmayı hedefliyoruz. Hem firmamızı hem de ülkemizi farklı ülkelerde tanıtmak hepimiz için bir gurur kaynağı olacaktır.

Yeterli personel sayımızı artırarak üretim hacmimizi artırıp satış sayımızı her gün daha ileri taşımak istiyoruz. Bu noktada hem bilgimizi, hem tecrübemizi daha ileri taşıyarak yurtiçinde de her kurumsal firmanın çözün ortağı olmak istiyoruz.